چطور در وب سایت مهمان عضو شویم؟

 

۱- وارد قسمت “حساب کاربری من” شوید.

حساب کاربری من

 

۲-در فرم ورود به پنل کاربری، شماره موبایلی که فعال هست و سیم کارت آن بر روی گوشی موبایل قرار دارد را وارد کنید، در مراحل بعد کدی به این شماره موبایل از طریق اس ام اس ارسال می شود که جهت تکمیل مراحل ثبت عضویت نیاز است. پسورد یا رمز عبوری مطمئن انتخاب کنید که حداقل۸ کاراکتر باشد و ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک انگلیسی، عدد و علامت باشد و آن را در کادر پسورد وارد کنید، سپس بر روی کادر “ثبت نام” کلیک کنید.

ثبت نام مهمان

 

۳- فرم عضویت در سایت مهمان را تکمیل کنید. در فرم عضویت در کادر اول، نام و نام خانوادگی خود را مطابق با مدارک شناسایی وارد کنید، شما از این به بعد با این نام شناخته می شوید و زمان تحویل سفارش و در زمانهایی که نیاز به ارائه کارت شناسایی به مأمورین پست باشد، اطلاعات شما با مدرک شناسایی تطابق دارد. در کادر دوم، آدرس ایمیلی که با آن کار می کنید و فعال است را وارد کنید و از این به بعد، فروشهای ویژه مهمان، بنهای هدیه و سایر موارد به این آدرس ایمیل برای شما ارسال می شود. در کادر سوم، شماره موبایلی که در مرحله ۲ وارد کردید را مجدد وارد کنید، پسوردی که انتخاب کردید و در مرحله ۲ وارد کردید را مجدد وارد نمائید. در مربع کنار متن “قوانین فروشگاه اینترنتی مهمان را می پذیرم” کلیک نمائید تا علامت تیک ظاهر شود. در کادر مربع شکل کنار عبارت “من ربات نیستم” کلیک کنید.

فرم عضویت مهمان

 

۴- من ربات نیستم را تیک کنید، سپس آزمونی ظاهر می شود که خیلی آسان است و بیشتر شبیه بازی هست، بطور مثال همانطور که در تصویر می بینید در این آمون خواسته شده در مربعهایی که تصویر تاکسی دیده می شود، کلیک کنید، سپس بر روی کادر آبی رنگ با عنوان “بعدی” کلیک کنید، درصورتی که پاسخ کامل و درست نباشد، این آزمون ادامه پیدا می کند تا درنهایت جواب کامل و درست بدهید. زمانی که جواب کامل بدهید، آزمون پذیرفته می شود و تیک سبز رنگ کنار عبارت “من ربات نیستم” قرار می گیرد. مانند تصویر مرحله ۵

راستی آزمایی

 

۵- در این مرحله روی دکمه سبز رنگ “ثبت نام” کلیک کنید.

تکمیل ثبت نام

 

۶- کد فعالسازی حساب که از طریق اس‌ام‎‌اس به شماره موبایل اعلامی شما ارسال می گردد و چهار رقم هست را در کادر خالی وارد کنید. و سپس بر روی دکمه سبز رنگ “فعالسازی حساب” کلیک کنید.

فعالسازی حساب مهمان

 

۷- همکنون مراحل عضویت شما بطور کامل انجام شد و شما از طریق حساب کاربری وارد قسمت فروشگاهی وب سایت مهمان می شوید.

وب سایت فروشگاهی مهمان