فروشگاه اینترنتی مهمان چطوری شکل گرفت؟

مهمان استور

فروشگاه اینترنتی مهمان چطور راه اندازی شد؟

ایده فروشگاه اینترنتی مهمان از ابتدا در زمینه معرفی و عرضه سوغات شهرهای مختلف کشور بود اما در نحوه عملیاتی کردن آن روشهای مختلفی برنامه ریزی و اجرا شد تا به این صورت که الان هست د رخدمتتان هستیم.

زمانی که ما عرضه سوغات را بصورت آنلاین آغاز کردیم حتی تیم طراحی وب سایتهایی که با آنها صحبت می کردیم هم از تازگی ایده در تعجب بودند که آیا پیشرفت تکنولوژی به جایی رسیده است که محصولات خوراکی هم در فضای اینترنت عرضه شود؟

من برای متقاعد کردن آنها به عملیاتی بودن این طرح، انرژی زیادی صرف کردم اما امروز پس از گذشت پنج سال می بینیم که دیگر هیچ محدودیتی برای فروش آنلاین وجود ندارد.

 

در این ویدئو راهکارهایی برای راه اندازی کسب و کار آنلاین با ریسک کمتر و رشد سریع تر آمده است.

 

 

همه ما زمانی که کارمند هستیم دوست داریم که برای خودمان کار کنیم و مجبور نباشیم مشکلات و سختیهای کار برای دیگران را تحمل کنیم.

گاهی ممکن هست که این مشکلات در نظرمان آنقدر بزرگ بیاید که تحمل یک روز دیگر با این شرایط برایمان دشوار باشد و به اصطلاح بی گدار به آب بزنیم و کارمان را رها کنیم.

چند روز اول ممکن است خوشحال و راضی باشیم و کلی ایده پردازی کنیم اما کمی که جلوتر می رویم، مشکلات راه‌اندازی کار مستقل نمایان می‌شود و کلافگی و خستگی سراسر وجودمان را می گیرد. 

گاهی آنقدر ضعیف می‌شویم که دوباره به جستجوی کار در شرکتی می‌پردازیم و حتی به وضعیتی بدتر از کار قبلی رضایت می‌دهیم.

برای اینکه این تجربیات سخت را شما هم تجربه نکنید، چه خوب است در کار کارمندی که هستید کمی بیشتر دوام بیاورید و ایده‌یابی کنید.

درباره ایده‌تان تا جایی که می توانید تحقیق کنید، مهارتها و امکانات مورد نیاز را بررسی کرده و برای دستیابی به آنها برنامه ریزی کنید.

اینطوری با فشار روحی کمتری مراحل کار را پیش می برید، حتی در جایی آنقدر پیشرفت می کنید که در کار فعلی هم که هستید ارتقا می یابید.

فکر کردن و ایده پردازی اگر درست انجام شود، به نتایج بسیار بزرگی منجر خواهد شد و لزوماً نیازی به راه اندازی کسب و کار مستقل هم نیست.

هر فردی می تواند با توجه به دانش و تخصصی که دارد به کسب و کارهای مختلفی خدمت رسانی کرده و درآمد کسب کند.

 

فروش آنلاین سوغات

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question