نوشداروی سحرآمیزی برای حفظ سلامتی می شناسید؟

عسل

همه ما در زندگی به دنبال سلامتی و آرامش خیال هستیم و از بیماری بیزاریم و به همین خاطر به دنبال نوشداروی سحرآمیزی هستیم تا بتوانیم با استفاده از آن همیشه سالم باشیم اما این نوشدارو همیشه وجود داشته است و شما هم حتماً در معرض آن قرار گرفتید یا حتی از آن استفاده هم کردید و می کنید، فقط به نام نوشدارو آنرا نمی شناسید.

سلامتی ما چیزی نیست به جز مجموعه ای از تصمیمات کوچکی که روزانه گرفته شده و مرکب شده اند و این جادوی برتری خفیف نام دارد. (برگرفته از کتاب برتری خفیف اثر جف اولسون)

جالب است که همین قانون موجب بروز مشکل و بیماری هم می شود یعنی بی توجهی به اقدامات کوچک درست و از آن بدتر انجام کارهای نادرست حتی در ابعاد بسیار کوچک زمانی که تکرار شده و یا بصورت مستمر انجام شود عامل اصلی بسیاری از بیماریها خواهد شد.

و درنتیجه هر گونه بیماری باید برای درمان آن به پزشک مراجعه کنیم و از یک طرف هزینه ایجاد می شود و از طرف دیگر فعالیتها و برنامه ریزیهایمان هم دچار اختلال می شود.

 

راهکار جادویی برای داشتن سلامتی

راهکار جادویی برای داشتن سلامتی همان انتخابهای رژیمی و عادتهای ورزشی کوچکی است که هر روز انجامشان دهیم و در نتیجه آنها سلامتی در آینده به وقوع می پیوندد.

یکی از این عادتهای رژیمی ساده که همه شنیدیم، نوشیدن یک لیوان آب گرم به همراه آبلیمو و عسل بصورت ناشتا در صبح است که خواص فراوانی برای سلامتی ما دارد، حال اگر اینکار بصورت مستمر در ۳۶۵ روز سال انجام بشود، جادو می کند.

پس اگر تا به حال این نوشیدنی را استفاده نکردید از همین حالا تصمیم بگیرید و انجامش بدهید.

یک پیشنهاد برای تکمیل این نوشیدنی و تقویت خواص آن این است که می توانید این ترکیب را با اضافه کردن سه شیره هم امتحان کنید. هم خوشمزه هست هم خواصی چون خونسازی و آنتی اکسیدان بیشتری به این نوشیدنی می دهد.

فقط یادتان باشد که در این ترکیب، آب، زیاد گرم نباشد، در حد ولرم رو به گرم که بتوانید هم راحت فوراً میل کنید هم اینکه خواص ترکیب بهتر حفظ می شود چراکه با حل شدن در آب جوش، برخی ویتامینها از بین می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question